צור קשר עוד היום

ותהנה מחנות וירטואלית בסטנדרטים הגבוהים ביותר

שם
טלפון

בלוג

בלוג

מבחר כתבות מרתקות בנושאים קרובים אליך

בניית אתרי מסחר אלקטרוני למכירת מתנות ליולדת

החששות שהיו לרבים מאיתנו מפני רכישת מוצרים כאלה ואחרים באינטרנט התפוגגו זה מכבר, וכיום אין כמעט ישראלים שלא מבצעים מעת לעת קניות אונליין. עפ"י הערכות שונות למעלה מ-80% מאיתנו מבצעים לפחות קנייה אחת בשנה ברשת, ושיעור הישראלים שמבחינתם השארת פרטי אשראי באתר שבו הם מצאו את מבוקשם היא דבר שבשגרה הוא כ-50%. במציאות שכזו, וכשהמגמה רק הולכת ומתעצמת כל העת, אין פלא שגם בתחום כמו מתנות ליולדת עסקים חפצי חיים חייבים להקים לעצמם אתר מסחר אלקטרוני.

 

היתרונות המשמעותיים של אתר למכירת מתנות ליולדת

לידה היא אירוע מרגש עד מאוד ומשמח במיוחד, כך שאך טבעי הוא שמקורביה ומכריה של האם הטרייה רוצים להביע את השתתפותם בשמחתה ובהתרגשותה באמצעות מתנה.

למי שמגיע לבקר את האם והתינוק שזה עתה נולד בבית החולים אמנם ישנה האפשרות לרכוש מתנה בחנות החביבה שנמצאת בבית החולים עצמו, ולמעשה, במקרים רבים לצד בתי החולים התפתחו מרכזים מסחריים קטנים וגם בהם באופן טבעי חנויות המציעות מתנות למאושפזים השונים, אולם גם כך ההיצע מצומצם יחסית והמחירים בדרך כלל גבוהים (שהרי מי שכבר הגיע אל בית החולים ואין בידיו מתנה הולמת יהיה מוכן לשלם גם מחיר יקר יותר עבור מתנה שכזו).

 

חנות וירטואלית, לעומת זאת, יכולה להציג היצע נרחב של מתנות אפשריות, מתחומים רבים – מוצרי טיפוח דוגמת קרם לחות לפנים, שמני גוף תואמים לאם ולתינוק, סבונים לעור עדין וכו’; זרי פרחים מרהיבים; מוצרים שונים לרך הנולד כגון שמיכה מלטפת או בגדי גוף; ועוד ועוד. בזכות ההיצע הנרחב יכול בעליה של חנות אלקטרונית להבטיח לכל אחד ואחת מהקונים הפוטנציאליים כי ימצאו בדיוק את מבוקשם, ובמסגרת התקציב שתכננו להקדיש למתנה.

 

חנות וירטואלית גם מאפשרת לבעליה להציע מחירים תחרותיים מאוד – שהרי היא לא משלמת דמי שכירות (שבכל מקום בארץ הם גבוהים מאוד), דמי ניהול לקניון, ארנונה, אגרת שילוט ועוד ועוד הוצאות שמגולמות מן הסתם במחיר המוצרים לצרכן. אמנם גם תפעולה השוטף של חנות אלקטרונית כרוך כמובן בהוצאות מסוימות, אולם הן נמוכות משמעותית, ובפרט בתחום כמו מתנות (ליולדות ובכלל), שכן למשל אין צורך להחזיק מלאי גדול מכל פריט בכל נקודת זמן.

 

על מה חשוב להקפיד בעת בניית אתר למכירת מתנות ליולדות?

בעת בניית אתרי מסחר אלקטרוני המיועדים למכירת מתנות ליולדת חשוב להקפיד על תצוגה ברורה ומחמיאה לכל אחד מהמוצרים – בין אם מדובר ב"עוגת בגדים" שכוללת שלל פריטים, בין אם במארז מוצרי טיפוח ובו מסכה לפנים, שמן גוף טבעי וכו’ ובין אם מדובר במוצרים אחרים.

 

מחקרים שונים גילו כי בתחום זה תמונה איכותית משפיעה משמעותית על נכונות הקונים לבצע את הרכישה, שהרי לצד הרצון לשמח את היולדת ישנו גם הרצון להרשים אותה – ומתנה שלא נראית טוב מרשימה פחות, גם אם היא פרקטית מאוד.

 

בנוסף מומלץ להדגיש את אמינות המשלוחים ובפרט את הגעתם בזמן – שהרי אם המתנה ליולדת תגיע כשתינוק יחגוג חודש היא לא תמלא את ייעודה.

 

התאמה למובייל

בדומה לאתרי מסחר אלקטרוניים בתחומים אחרים, גם חנויות וירטואליות המציעות מגוון רחב של מתנות ליולדת חייבות להתאים עצמן לעידן הסמארטפונים ולכך שחלק הולך וגדל של החיפושים והקניות אונליין מתבצע במובייל.

בפרט חשוב למצוא איזון מדויק בין הרצון להציג תמונות מחמיאות של כל פריט דוגמת מסכת פילינג עמוק או שמיכה לתינוק וכן מידע מפורט אודות כל האפשרויות לבין החובה להבטיח שהאתר יעלה במהירות – שכן גוגל מייחסת חשיבות רבה למהירות טעינת האתר.