צור קשר עוד היום

ותהנה מחנות וירטואלית בסטנדרטים הגבוהים ביותר

שם
טלפון

בלוג

בלוג

מבחר כתבות מרתקות בנושאים קרובים אליך

אתר מכירות באינטרנט - הדרך הנכונה לפתוח חנות

רשת האינטרנט הפכה לאחד מערוצי השיווק והמכירות הטובים והיעילים ביותר שישנם. אתרים באינטרנט לא חייבים רק לפרסם עסקים, מוצרים או שירותים. אתר יכול בהחלט להיות ערוך שיווקי שמציע ללקוחות ערך ותועלת מידיים, שמוצגים במגוון חנויות וירטואליות.

על מנת להפוך את האינטרנט למוצלח מבחינה מכירתית צריך בשלב הראשון לקבל החלטה על הקמת אתר מכירות באינטרנט. השלב הבא יהיה הפיכת האתר למוביל מסוגו ובנייתו בצורה מיטבית עבור הלקוחות, להגדלת נפח השימוש וביקורי הגולשים. לצורך כך, ניתן להיעזר בחברות מקצועיות, שמתמחות בהקמה, פיתוח וייעול של מגוון אתרי מכירות בעלי אפיונים מותאמים.

אתר מכירות באינטרנט – למכור יותר

קבלת החלטה על פתיחת חנות וירטואלית הרבה יותר קלה ביחס לפתיחת חנות במרכז מסחרי או בקניון. למרות שגם עסק וירטואלי מצריך השקעה מסוימת בזמן ובכסף, הרי שההשקעה קטנה הרבה יותר ביחס לחנות שאיננה וירטואלית. כאשר מוסיפים לכך את מספר הלקוחות הפוטנציאליים שגולשים באתר, מספר עצום שרק הולך וגדל, מבינים שכל מי שרוצה למכור יותר ולהצליח יותר פונה כיום לערוץ הוירטואלי. מדובר גם בבעלי עסקים קיימים וגם ביזמים חדשים, גם באנשים בעלי ניסיון בשיווק ובמכירות וגם בכאלה שחסרים את הניסיון הזה אבל מעוניינים להתקדם, ללמוד ולהצליח.

שיפור חוויית המשתמש

מעבר להחלטה על הקמת אתר מכירות באינטרנט, שהיא כאמור הצעד הראשון, צריך להשקיע בעיצוב האתר, בנראות, בחוויית המשתמש. כאשר בונים את אתר החנות בצורה נכונה, כאשר מתאימים אותו לסוג הלקוחות שאליהם פונים, כאשר יוצרים הלימה בין תכנים, אופי, מיתוג וממשק – אפשר להגדיל בכך את כמות הגולשים ואת כמות העסקאות.

לא חייבים להיות מומחים באינטרנט ובאפיון אתרים בכדי לשפר בצורה מיטבית את חוויית המשתמש והגולש. מומחים לפיתוח אתרים ולשיווק באינטרנט בהחלט יכולים לסייע בתהליך ולא רק בזמן הקמת האתר. ניתן בהחלט לקבל תמיכה וסיוע גם לאחר שהאתר עולה לאוויר, לשפר, ללמוד תוך כדי תנועה ולהוביל את החנות לעבר יעדים משופרים.

מימוש הרצון להצלחה

בשורה טובה וחיובית עבור מי שמתעניין בהקמת אתר מכירות באינטרנט היא שניתן בהחלט להקים אתרי מכירות בעלי ממשק ניהול ידידותי ויעיל. אפילו מי שניסה בעבר, כאשר הממשקים היו פחות ידידותיים, מצליח כיום בקלות רבה להיות מעורב בהוספת מוצרים, שדרוג קטגוריות, הוספת הצעות ערך ותועלות ללקוח. כאשר הממשק פשוט וקל, כאשר ממש לא חייבים להיות אשפי אינטרנט כדי לנהל גם חנות וירטואלית בפייסבוק, כל מה שצריך כדי להצליח זה בעיקר רצון אמיתי להצלחה. מי שבאמת רוצה להצליח, רשת האינטרנט הסירה הרבה מאוד חסמי כניסה שמנעו בעבר מיזמים להצליח. כיום, קל מאוד להקים חנויות שיפנו לקהל רחב או לקהלי נישה, בזכות הרצון של הציבור הרחב לקנות בקלות, בנוחות ובלי לצאת מהבית.

מוכרים גם במובייל

הדבר האחרון שנרצה לספר על אתרי המכירות ועד המגמות שמובילות בתחום זה הוא המכירה באמצעות המובייל. העובדה שיותר ויותר אנשים נושאים עימם מכשיר סלולרי חכם, שהוא למעשה מחשב המאפשר גלישה מכל מקום פשוט מצוינת עבור משווקים ובעלי חנויות. נפח הגולשים שמחפשים מוצרים און ליין, באמצעות מכשיר נייד עולה ועולה. הרבה יותר פניות של לקוחות הופכות לעסקאות שכן תהליך הרכישה כבר לא נעשה רק מהבית, ממחשב נייח או אפילו ממקום העבודה. הרכישה נעשית גם בזמן שממתינים בתור לפקיד הבנק, גם כאשר יושבים על ספסל בפארק ולמעשה – בכל מקום ובכל שעה, בוקר צהריים או ערב. מי שלא יבין היטב את המגמה הזאת בהחלט מפספס הזדמנות להצליח ופשוט – למכור יותר.