צור קשר עוד היום

ותהנה מחנות וירטואלית בסטנדרטים הגבוהים ביותר

שם
טלפון

בלוג

בלוג

מבחר כתבות מרתקות בנושאים קרובים אליך

חנות אינטרנטית למכירת מוצרי גן ונוי

הכל ניתן היום למכור באינטרנט מהסיבה הפשוטה שזה מה שהאנשים כיום מחפשים. מכשירי חשמל, מוצרי ביגוד והנעלה, מוצרים לבית. באמצעות חנות אינטרנטית אפשר למכור גם מוצרי גן ונוי ולא סתם למכור – אלא לעשות זאת ובגדול.

 

חנות אינטרנטית – יותר לקוחות

מדוע משתלם כל כך להקים חנות אינטרנטית? מהם היתרונות של פתיחת חנות שכזאת לעומת פתיחה של עסק רגיל, עם קופה רושמת, קירות, חלון ראווה? מדוע גם מוצרי גן ונוי כדאי למכור אונליין? יש לכך סיבות רבות מספור אולם כדי להבין את העניין מספיק לציין שני גורמים חשובים – עלויות התפעול וכמות הלקוחות.

 

גם הקמת חנות באינטרנט מצריכה השקעה מסוימת, אולם אין מדובר בהשקעה שאפילו מתקרבת לזאת הנדרשת להקמת חנות רגילה. לא רק זאת, אלא שגם העלויות השוטפות באחזקת חנות אונליין בטלות בשישים לעומת חנות שגרתית. באינטרנט צריך פחות עובדים, אין שכר דירה, אין שטחי מדף מצומצמים. אפשר בקלות להחזיק שפע של מוצרים שמתבססים על מינימום מלאי שכן ניתן להזמין מספקים סחורה בהתאם להזמנות שבאתר.

 

בנוסף לכך, לעומת חנות רגילה, שאליה יגיעו בדרך כלל לקוחות שמתגוררים בסביבה או כאלה שעוברים באותו האזור בדרכם למקום כזה או אחר, חנות שמנוהלת באינטרנט פונה לכולם. חנויות און ליין מציעות את מרכולתן לכל האנשים, בכל אזורי הארץ. מישהו שזקוק למוצרי גן ונוי וגן בקריית שמונה – פונה לאינטרנט וזה לא ממש משנה לו אם בעל החנות גר ברעננה. מישהו שזקוק למוצרים לטיפוח הגן או לריהוט חוץ וגר באילת, פונה לאינטרנט ולא ממש משנה לו היכן נמצאים השרתים של החנות מבחינה טכנית. האינטרנט נגיש לכולם, בכל מקום ובאותה המידה. הלקוחות הפוטנציאליים הם רבים, רבים מאוד. כך גם הפוטנציאל של ההצלחה.

 

מכירה מותאמת אישית

לא מספיק להשקיע בצעדים של הקמת אתר מכירות באינטרנט כדי שההצלחה תגיע מעצמה. חנות באינטרנט לממכר מוצרי גן ונוי תצליח בצורה טובה במיוחד כאשר מבינים את הרעיון של מכירה מותאמת אישית. למה בדיוק הכוונה? משמעות הדבר היא שתכנון נכון של האתר, של ממשק המשתמש ושימוש באלגוריתמים מתאימים יובילו לכך שהמערכת לומדת להכיר את ההעדפות של כל קונה פוטנציאלי. ההעדפות הללו מבוססות על מילות החיפוש של הגולש, על אופי הדפים המעניינים אותו בחנות, על אופי המוצרים שהוא רכש בעבר. מי שרכש מוצר כלשהי, למשל דשא סינטטי, יקבל הצעות למוצרים משלימים שככל הנראה יתאימו לו באופן מיוחד. בצורה כזאת, הלקוח נהנה מחוויית קניה טובה ויותר והחנות מגדילה את נפח המכירות בצורה יפה יותר.

 

אמצעי תשלום וממשק ניהול

הקמת חנות וירטואלית בעברית יכולה להיות צעד מוצלח במיוחד גם בזכות יתרונות נוספים למשל בתחום הניהול השוטף ובזכות אמצעי תשלום מגוונים. אמנם מטבע הביטקוין לא זכה להצלחה בארץ כפי שהוא זכה לה בחו"ל, אבל ברכישות אונליין יש בכל זאת כמה אפשרויות נוחות לתשלום. אפשר למשל להטמיע באתר פתרונות תשלום בכרטיס אשראי לצד פתרונות תשלום על בסיס פיי פאל. אפשר להטמיע אפשרות תשלום ישירות באמצעות הנייד כך שכל לקוח בוחר בדרך הנוחה לו. 

 

מבחינת בעל החנות, הרי שחנות מקוונת באינטרנט יכולה להיות קלה מאוד לניהול ולתפעול, בזכות העובדה שישנם ממשקי ניהול נוחים במיוחד. כיום, לא צריך להיות מבינים גדולים בטכנולוגיה בכדי לנהל, לעדכן מוצרים, לטפל בהזמנות של לקוחות, להגיב לשאילתות או לבירורים. הכל נעשה בצורה נוחה וקלה, כאשר מקימים את החנות על בסיס פלטפורמה מקצועית ומובילה.