צור קשר עוד היום

ותהנה מחנות וירטואלית בסטנדרטים הגבוהים ביותר

שם
טלפון

בלוג

בלוג

מבחר כתבות מרתקות בנושאים קרובים אליך

בניית חנות וירטואלית ג'ומלה

בדומה לוורדפרס או וויקס ודרופל, ג’ומלה היא מערכת ניהול תוכן כללית, מבוססת קוד פתוח, אשר מאפשרת הקמת אתר בעל מגוון של אפשרויות בעלויות הקמה ותפעול נמוכות, באופן עצמאי וללא תלות בחברות הקמת אתרים אך לצורך כך עליכם להחזיק בידע מתאים, ברם גם לה חסרונות רבים כמו כל מרכת פתוחה שהיא חינמית.

למה חנות וירטואלית       

כיום, כל עסק חייב שתהיה לו חנות וירטואלית. קניות ברשת הפכו לאפיק רכישה מרכזי בצרכנות הישראלית ואף עסק לא יכול להרשות לעצמו להישאר מאחור. היקף הרכישה המקוונת בקרב משקי הבית הישראלים הולך וגדל בהתמדה, ועמו הולכות ומתרבות החנויות המקוונות. בעידן תחרותי בו כל קונה יכול להיכנס ולצאת בקליק אחד מכל חנות וירטואלית, חשוב שהחנות הוירטואלית שלך תספק את חוויית הקניה הטובה ביותר האפשרית.

למה ג’ומלה                                

על אף שג’ומלה אינה מערכת ייעודית להקמת וניהול חנויות וירטואליות, היא אופציה להקמת חנות וירטואלית. הפופולריות הרבה שלה בקרב משתמשים בארץ ובעולם הובילה לכך שיוצרו עבורה תוספים רבים מגוונים והיא מציעה מגוון של אפשרויות אשר מסייעות לבניית וניהול חנות מקוונת, וכן את ה “virtuemart” -תוסף מיוחד למסחר אלקטרוני. בנוסף, מכיוון שג’ומלה היא פופולרית ומרובת משתמשים, היא נחשבת יציבה. היציבות שלה נובעות מכך שככל שיש יותר משתמשים שבנו אתרים באמצעותה, נצבר יותר נסיון בעבודה עמה, באגים מתגלים ומתוקנים וריבוי של פידבקים מהמשתמשים מסייע לשיפור ושכלול שלה, אך יחד עם זאת, יש להתחשב בעובדה שהתמיכה במערכות ג’ומלה לבניית חנות וירטואלית מוגבלת וכללית ואינה תמיד עומדת בקנה אחד עם בעיות שעשויות לצוץ במהלך בניית החנות והתאמתה למטרת ההקמה.

מי יכול לבנות חנות וירטואלית ג’ומלה ?

עקרונית, בעולם של קוד פתוח, אפשר לנסות ולבנות חנות וירטואלית ג’ומלה בכוחות עצמכם, אם יש לכם הרבה זמן פנוי ואפשר להגיע לתוצאות סבירות בהחלט, אם כי לא משולמות. אולם, על מנת שתוכלו להפיק באמת את כל הערך הפוטנציאלי שבבניית חנות מקוונת איכותית, ולעשות שימוש במגוון האפשרויות הטמונות בג’ומלה, חשוב להכירה לעומק, ולכן אין תחליף לאנשי מקצוע או, לחלויפן, מערכת סגורה ומותאמת אישית.

בניית חנות וירטואלית ג’ומלה – כיצד

השלב הראשון בבניית חנות מקוונת הוא שלב האפיון והפיתוח. בעל העסק צריך להגדיר מיהו קהל היעד שהוא רוצה למשוך אל החנות. בהתאם לכך יקבעו עיצוב החנות ומבנה האתר. לאחר שלב האיפיון והפיתוח, מגיע שלב עיצוב החנות הוירטואלית, אשר כולל את בחירת הצבעים, הפונטים, עימוד הדפים, התמונות, הבאנרים והכפתורים. לאחר האפיון, בחירת המבנה ועיצוב החנות, מגיע שלב התכנות. לאחר שלב התכנות מגיע שלב בקרת האיכות. זהו שלב קריטי וחשוב שיעשה בקפדנות מכיוון שהרושם הראשוני של החנות הוא חשוב מאין כמותו.חשוב מאד שלא תעלו לרשת חנות עם לינקים שבורים, מידע לא מספק, דפים ריקים וכיוצא באלו. כל אלו יוצרים מסר בעייתי של חובבנות וחצי עבודה. קל מאד לאבד כך לקוחות שהגיעו לחנות הוירטואלית שלכם וברחו בגלל חווית משתמש ירודה. הם כבר לא יחזרו.

בניית חנות וירטואלית ג’ומלה בקונימבו

צוות אנשי המקצוע שלנו מיומן בבניית חנויות וירטואליות. באמצעות שיפור יחס ההמרה שלך נביא להגדלת המכירות בחנות שלך. יש לנו הכלים לעקוב אחרי תנועת הגולשים בחנות שלך, לנתח וליישם את המסקנות, ובכך לחסוך לך זמן וכסף. אנו מייצרים עבור הלקוחות שלך את חווית הקניה הטובה ביותר ומבטיחים את עמידתך בתקני הסליקה המחמירים ביותר ברשת. אנו מספקים לחנות שלך מאגר מוצרים מובנה וקל לתפעול, כך שהעלאת מוצר חדש לחנות הוא בסך הכל עניין של לחיצת כפתור אחת, ללא בעיות זכויות יוצרים.  אנחנו מחויבים לשירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר, ועומדים לשירותך בכל נושא ועניין.