צור קשר עוד היום

ותהנה מחנות וירטואלית בסטנדרטים הגבוהים ביותר

שם
טלפון

תכנית שותפים

תוכנית

כי אנחנו מאמינים שזה המפתח להצלחה משותפת

תכנית שותפים מעצבים גרפים

כמעצבים גרפים אתם ודאי פוגשים מדי יום לקוחות שמחפשים פתרון של חנות וירטואלית. אתם מן הסתם יודעים כי פיתוח וניהול שוטף של חנות וירטואלית הוא מורכב ביחס לאתר תדמית, ומצריך טכנולוגיה ייחודית התומכת בכל הפיצ’רים המייחדים את עולם הE-commerce.

קיימים פתרונות רבים להקמת חנות אונליין, אך רובם דורשים ידע והבנה בקוד, ומצריכים מהלקוח להיות מתכנת בפני עצמו כדי להצליח לתחזק את החנות שלו בשוטף, מה גם שרובם לא תומכים ברוב הטכנולוגיות הדרושות כיום לניהול חנות. קונימבו היא הפלטפורמה להקמת חנויות וירטואליות הגדולה ביותר בישראל. לקוחות קונימבו נהנים מחוד החנית של הטכנולוגיה, מעיצוב מרהיב ע”י מחלקת האינטראקטיב שלנו (קיימת כמובן גם אפשרות לעיצוב חיצוני ע”י השותף המפנה), מתמיכה טכנית ושירות לקוחות שוטפים בטלפון ובמייל, ממאגרי מוצרים להעלאת תמונות לחנות, מהתממשקות למנועי השוואת מחירים והתממשקות לBUY2 ועוד.

קונימבו תספק ללקוח:

 1. חנות וירטואלית ללקוחות קצה.
 2. ממשק לניהול החנות.
 3. כל הטכנולוגיה מבית קונימבו הכוללת תבניות מיילים וסמסים, ניהול מלאי, מועדוני לקוחות, מעקב הזמנות, תשלומים, משלוחים, מערכת סינונים, דף הגעה כולל גולל וייז, עדכון גורף ועוד פיצ’רים רבים.
 4. עדכונים טכנולוגים שוטפים
 5. אחסון ושרתים על שרתי AMAZON
 6. ללא הגבלת נפח גלישה
 7. גיבויים יומיים
 8. תמיכה ושירות בטלפון או בדוא"ל בימים א’-ה’ 9:00-17:00
 9. הדרכות מקצועיות
 10. כונן 24/7 למקרים דחופים (שאינם מאפשרים קניה בחנות)

אנחנו חושבים שהגיע הזמן שתכירו אותנו. נשמח כמובן גם להכיר את העסק שלכם ולהפנות אליכם לקוחות במידת הצורך.

אז מה אנחנו מציעים למעצב גרפי שהפנה לקוח לקונימבו: 

אם השותף מעצב בעצמו את החנות הוירטואלית:

 1. השותף יתוגמל בחלק היחסי של העיצוב משווי העסקה. החל מ-2500 ש”ח והשמיים הם הגבול (ואנחנו נספק את הפתרון הטכנולוגי, כולל פיתוח החנות, ממשק  לניהול החנות ללקוח הקצה, ומתן שירות לקוחות ותמיכה טכנית ללקוח הקצה)
 2. שקיפות מלאה מול הלקוח ומול השותף.
 3. השותף המפנה יתוגמל בטווח של שנה עד סגירת העסקה (ז”א- אם הפנית אלינו לקוח, והוא לא סגר עסקה מיידית, ופנה אלינו בעצמו לאחר מספר חודשים, העסקה עדיין תחשב כהפניה של השותף)

אם אנחנו מעצבים את החנות הוירטואלית:

 1. שותף עסקי בקונימבו מתוגמל בסכום שבין 500 ש”ח ל-1500 ש”ח עבור כל הפנית עסקה שנסגרה (תלוי בשווי העסקה)
 2. שקיפות מלאה מול הלקוח ומול השותף.
 3. השותף המפנה יתוגמל בטווח של שנה עד סגירת העסקה (ז”א- אם הפנית אלינו לקוח, והוא לא סגר עסקה מיידית, ופנה אלינו בעצמו לאחר מספר חודשים, העסקה עדיין תחשב כהפניה של השותף)