תהליך מנצח

פגישת
איפיון וההקמה

אפיון והקמה

פגישה עם צוות ההקמה לצורך איפיון פונקציונלי והתנעת התהליך. בפגישה ישתתפו: הלקוח, מנהל ההקמה, מאפיין פונקצינלי, מעצבת גרפית ומנהל הפרוייקט.

עיצוב
האתר

עיצוב

תהליך עיצוב החנות על ידי המעצבת, תוך דגש רב על חווית משתמש מעולה, קריאטיביות ורעננות תוך הקפדה על רמה גבוהה של עיצוב והתאמה לצרכי הלקוח.

פיתוח
האתר

פיתוח אתרים

פיתוח האתר ע”י מפתח front-end לפי העיצוב שאושר. התאמה לכל הדפדפנים, ביצוע בדיקות QA על ידי המפתח ועל ידי המעצבת.

הקמה טכנית
וחיבור אשראי

הקמת תשתית סליקה

מנהל הפרוייקט מבצע הקמה טכנית של החנות במערכת קונימבו. דואג לקבל מהלקוח את כל המידעים הדרושים לצורך ההקמה, ומחבר את החנות לסליקה.

הלבשת
האתר

עיצוב האתר המקוון

מנהל הפרוייקט יוצר את דפי החנות כולל הטמעת כל המידעים, חיבור לגוגל אנליטיקס, העברת הפניות, בנית מבנה קטגורי מתאים, הטמעת כל הקישורים באתר, חיבור רשתות חברתיות.

הצגה ללקוח
ועליה לאויר

שלב הצגה ללקוח

זהו השלב הסופי בו מתבצעות בדיקות QA אחרונות ואחריהן, מנהל הפרוייקט מציג את האתר ללקוח. מתבצע טיפול בהערות שמתקבלות מהלקוח. שלאחריהן החנות מוכנה לעלות לאויר!

צור קשר עוד היום

ותהנה מחנות וירטואלית בסטנדרטים הגבוהים ביותר

שם
טלפון

מחלקות החברה

בקונימבו כ-30 עובדים מקצועני E-commerce המחולקים ל6 מחלקות שונות:
 
שרות לקוחות, תמיכה טכנית והדרכות
מחלקת שירות הלקוחות והתמיכה הטכנית מונה 6 נציגי תמיכה טכנית מקצוענים, שירותיים ואדיבים שנותנים מענה שוטף לשאלות, בקשות, הדרכות ותקלות.
השירות זמין בטלפון ובמייל בשעות הפעילות של המשרד, ובמקרים דחופים ניתן מענה גם בשעות חריגות.
במחלקה מתבצעות מדי יום גם הדרכות פרונטליות על השימוש במערכת, בדגש על ניצול מקסימלי של פוטנציאל החנות.
שירות נוסף שמבצעת המחלקה הוא שירות העלאת מוצרים (שירות Custom) ללקוחות.
 
ניהול פרוייקטים
מחלקת ניהול פרוייקטים מונה 5 מנהלי פרוייקטים. מנהל הפרוייקט אמון על כל תהליך הקמת חנות חדשה בקונימבו, הוא נציג הלקוח בחברה, ומלווה אותו בכל שלבי התהליך, החל משלב האיפיון ועד שהחנות מוכנה ויכולה לעלות לאויר.
 מנהל הפרוייקט זמין ומוכן לעזור  ללקוח עם כל הידע והניסיון שלו בחברה ובאינטרנט בכלל. הוא דואג שהתהליך מתבצע כמתוכנן, במהירות ובמקצועיות הרבה ביותר. מנהל הפרוייקט גם עוזר ללקוח להתנהל מול  ממשקים חיצוניים כגון פייפאל, קרדיטקארד, ועוד.
במחלקה זו גם מתבצע איפיון פונקציונלי של כל פרוייקט.
 
עיצוב
מחלקת העיצוב בקונימבו מונה 5 מעצבות גרפיות שמתמחות בחווית משתמש, ובעיצוב לעולם ה- E-commerce. הלקוח בקונימבו מקבל שירות אישי, נעים ומעצבת גרפית שזמינה לו לאורך כל הדרך. אנו מקפידים על עמידה בלוחות זמנים יחד עם חוסר פשרות בסטנדרטים וברמת העיצוב. אנו דואגים לאחידות ולשמירת המותג לאורך כל הדרך, עם הקפדה מדוקדקת על צבעוניות, על איכות התמונות ועל טיפוגרפיה מדוייקת.
אנו מתאימים את העיצוב לצרכיו, רצונותיו ושאיפותיו של הלקוח ונמצאים בתהליך של הגהות מולו עד לאישורו ולשביעות רצונו.
גם לאחר אישור הסקיצה ע”י הלקוח, המעצבת דואגת להמשיך להיות מעורבת בתהליך, והיא זו שמנחה את המפתח בפיתוח מדוייק של הסקיצה, ונמצאת בתהליך הגהות מולו עד שהתוצר הסופי שמתקבל מושלם ותואם לסקיצה שאושרה על ידי הלקוח.
מעצבות בקונימבו דואגות להשאר מעודכנות בחידושים בתחום העיצוב חווית משתמש בכלל ועיצוב חנויות בפרט, ושואבות השראה מאתרי E-commerce  מכל העולם.
 
תוכלו להתרשם מעיצובים שלנו.
 
פיתוח
מחלקת הפיתוח בקונימבו מונה 6 מפתחי Front-end מנוסים ובעלי התמחות רבה בממשקי לקוח וחווית משתמש .במחלקה נעשה שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר בינהן  HTML5 CSS3 jQuery Bootstrap Liquid  ועוד.
מחלקת הפיתוח זה המקום שבו חלום הלקוח הופך למציאות וכי סקיצה שעד כה היתה סטטית הופכת לחנות וירטואלית חיה דינאמית ומתפקדת.
מפתחים בקונימבו מקפידים לספק מוצר באיכות וסטנדרט גבוה, ללא פשרות וכמובן 0 תקלות,  לצורך כך הם מבצעים, כחלק שוטף מהעבודה, אינספור בדיקות QA.
תפקיד נוסף וחשוב של המחלקה הוא לדאוג שהחנויות בקונימבו ישארו מעודכנות בקדמת החדשנות הטכנולוגית, בהתאם לכך מתבצעים פיתוחים שוטפים של המערכת על מנת לשפר אותה באופן מתמיד ולדאוג שתמיד תהיה מעודכנת ועכשווית, בתוך כך פותחו בשנה האחרונה חנות מותאמת למובייל המתקדמת ביותר בישראל, חנות רספונסיבית, פיצ’רים כגון דילים עם טיימר, ניהול מלאי , תבניות מיילים , קישור לואטסאפ, התממשקות עם גוגל אנליטיקס במתכונת החדשה, התממשקות עם BUY2  קרוסלת מוצרים דינאמית ועוד פיתוחים רבים.
 
תוכלו להתרשם בדף מה חדש מפיצ’רים חדשים בקונימבו ובדף טכנולוגיה מכלל היכולת של המערכת שלנו
 
שיווק וניהול תיקי לקוחות
מנהלי תיקי הלקוח בקונימבו יפגשו את הלקוח בכל מקום בארץ לצורך הצגת מערכת קונימבו. לקוחות מספרים שבפגישה הזו, מעבר לכך שהם הכירו את החוזקות והיתרונות של המערכת, הם קיבלו מידע חיוני שעזר להם רבות בהחלטות לפתיחת חנות וירטואלית מצליחה. ואם נצטט אותם “זהו מידע ששוה כסף”, זה המקום גם להזכיר את המספרים 8 מתוך 10 לקוחות שפגשו אותנו הפכו ללקוחות קונימבו.
 
הנהלה
הנהלת קונימבו כוללת את מנהל ההקמה והפיתוח שאחראי כל כל הפרוייקטים שמתנהלים במקביל בקונימבו בכל שלב.
מנהלת שירות הלקוחות שאחראית על מחלקת שירות הלקוחות, התמיכה וההדרכות בקונימבו.
ראש צוות הפיתוח, מנהלת שיווק, מנהל המכירות, ראש פיתוח עסקי ושותף בקונימבו, מנהל הפיתוח ושותף בקונימבו.