תהליך מנצח

פגישת
איפיון וההקמה

אפיון והקמה

פגישה עם צוות ההקמה לצורך איפיון פונקציונלי והתנעת התהליך. בפגישה ישתתפו: הלקוח, מנהל ההקמה, מאפיין פונקצינלי, מעצבת גרפית ומנהל הפרוייקט.

עיצוב
האתר

עיצוב

תהליך עיצוב החנות על ידי המעצבת, תוך דגש רב על חווית משתמש מעולה, קריאטיביות ורעננות תוך הקפדה על רמה גבוהה של עיצוב והתאמה לצרכי הלקוח.

פיתוח
האתר

פיתוח אתרים

פיתוח האתר ע”י מפתח front-end לפי העיצוב שאושר. התאמה לכל הדפדפנים, ביצוע בדיקות QA על ידי המפתח ועל ידי המעצבת.

הקמה טכנית
וחיבור אשראי

הקמת תשתית סליקה

מנהל הפרוייקט מבצע הקמה טכנית של החנות במערכת קונימבו. דואג לקבל מהלקוח את כל המידעים הדרושים לצורך ההקמה, ומחבר את החנות לסליקה.

הלבשת
האתר

עיצוב האתר המקוון

מנהל הפרוייקט יוצר את דפי החנות כולל הטמעת כל המידעים, חיבור לגוגל אנליטיקס, העברת הפניות, בנית מבנה קטגורי מתאים, הטמעת כל הקישורים באתר, חיבור רשתות חברתיות.

הצגה ללקוח
ועליה לאויר

שלב הצגה ללקוח

זהו השלב הסופי בו מתבצעות בדיקות QA אחרונות ואחריהן, מנהל הפרוייקט מציג את האתר ללקוח. מתבצע טיפול בהערות שמתקבלות מהלקוח. שלאחריהן החנות מוכנה לעלות לאויר!

צור קשר עוד היום

ותהנה מחנות וירטואלית בסטנדרטים הגבוהים ביותר

שם
טלפון

שלב 2 - עיצוב האתר

התוצאות בשטח מלמדות כי עיצוב מוצלח יכול לשנות, לרגש ולקבוע את עתיד העסק שלך.עבודת העיצוב בקונימבו נעשית בדגש על הבנת השאיפות, הרצונות והציפיות של הלקוח, לצורך מציאת השפה הגרפית העיצובית הנכונה עבורו שתביא למיקסום הפוטנציאל העסקי שלו.כל פרוייקט שלנו עובר תחקיר על החברה ועל המתחרים הקיימים בשוק, ספיגת השראה ממקומות שונים, החלטה על צבעוניות מתאימה, החלטה על פונטים מתאימים, חשיבה על חווית משתמש מנצחת והחלטה על אופן הצגת האימג’ים.
מחלקת העיצוב בקונימבו מונה 5 מעצבות עם ניסיון של שנים ומאות חנויות מעוצבות ומצליחות ברשת, הלקוח בקונימבו מקבל שירות אישי, נעים ומעצבת גרפית שזמינה לו לאורך כל הדרך. אנו מקפידים על עמידה בלוחות זמנים יחד עם חוסר פשרות בסטנדרטים וברמת העיצוב. אנו דואגים לאחידות ולשמירת המותג לאורך כל הדרך, עם הקפדה מדוקדקת על צבעוניות, על איכות התמונות ועל טיפוגרפיה מדוייקת.

בשלב זה עובדת המעצבת על עיצוב החנות. בסיום היא שולחת סקיצות ללקוח ונמצאת בתהליך של הגהות מולו עד לשביעות רצונו ולאישור הסקיצה.

גם לאחר שאושרה הסקיצה, המעצבת דואגת להמשיך להיות מעורבת בתהליך – היא זו שמנחה את המפתח בפיתוח מדוייק של הסקיצה, ונמצאת בתהליך הגהות מולו עד שהתוצר הסופי שמתקבל מושלם ותואם לסקיצה שאושרה על ידי הלקוח.

למעבר לשלב הבא- פיתוח האתר