תהליך מנצח

פגישת
איפיון וההקמה

אפיון והקמה

פגישה עם צוות ההקמה לצורך איפיון פונקציונלי והתנעת התהליך. בפגישה ישתתפו: הלקוח, מנהל ההקמה, מאפיין פונקצינלי, מעצבת גרפית ומנהל הפרוייקט.

עיצוב
האתר

עיצוב

תהליך עיצוב החנות על ידי המעצבת, תוך דגש רב על חווית משתמש מעולה, קריאטיביות ורעננות תוך הקפדה על רמה גבוהה של עיצוב והתאמה לצרכי הלקוח.

פיתוח
האתר

פיתוח אתרים

פיתוח האתר ע”י מפתח front-end לפי העיצוב שאושר. התאמה לכל הדפדפנים, ביצוע בדיקות QA על ידי המפתח ועל ידי המעצבת.

הקמה טכנית
וחיבור אשראי

הקמת תשתית סליקה

מנהל הפרוייקט מבצע הקמה טכנית של החנות במערכת קונימבו. דואג לקבל מהלקוח את כל המידעים הדרושים לצורך ההקמה, ומחבר את החנות לסליקה.

הלבשת
האתר

עיצוב האתר המקוון

מנהל הפרוייקט יוצר את דפי החנות כולל הטמעת כל המידעים, חיבור לגוגל אנליטיקס, העברת הפניות, בנית מבנה קטגורי מתאים, הטמעת כל הקישורים באתר, חיבור רשתות חברתיות.

הצגה ללקוח
ועליה לאויר

שלב הצגה ללקוח

זהו השלב הסופי בו מתבצעות בדיקות QA אחרונות ואחריהן, מנהל הפרוייקט מציג את האתר ללקוח. מתבצע טיפול בהערות שמתקבלות מהלקוח. שלאחריהן החנות מוכנה לעלות לאויר!

צור קשר עוד היום

ותהנה מחנות וירטואלית בסטנדרטים הגבוהים ביותר

שם
טלפון

שלב 1 - פגישת איפיון והקמה

זהו השלב הראשון בתהליך שמטרתו להתניע את הפרוייקט, להכיר את הלקוח, את צרכיו היחודיים, רצונותיו ושאיפותיו ובהתאם לבצע איפיון פונקציונלי מלא של החנות. לצורך כך מתקיימת פגישה במשרדנו שבה משתתפים כל הגורמים השותפים לתהליך הקמת החנות – הלקוח, מנהל ההקמה, מנהל הפרוייקט, המעצבת ומאפיין פונקציונלי.
מנהל הפרוייקט הוא הדמות שתלווה את הלקוח בכל שלבי הקמת החנות מא’ ועד ת’.

המעצבת - מקיימת עם הלקוח איפיון של דף הבית ודפים נוספים, לפי הצורך, בהתאם מחליטים ביחד על layout מתאים ועל שפה גרפית וסגנון עיצובי.
מאפיין פונקצונלי - מבין את צרכי הלקוח, ובהתאם מחליטים על מבנה קטגורי, על אופן הצגת המוצרים בדפי החנות, על הקישורים השונים ועוד.
מנהל הפרוייקט - מלקט מהלקוח את כל הפרטים הטכנים הדרושים לצורך הקמה טכנית של החנות וחיבורי הסליקה, מתאם בין הלקוח, המעצבת, המפתח ודואג לעמידה בזמנים ובסטנדרטיים הגבוהים ביותר.
הפגישה מקיפה מאוד ובסופה נקבע הwireframe לפיו תעוצב ותפותח החנות והלקוח מקבל מועד משוער לעליה לאויר.

למעבר לשלב הבא - עיצוב האתר