צור קשר עוד היום

ותהנה מחנות וירטואלית בסטנדרטים הגבוהים ביותר

שם
טלפון

מה חדש?

מה חדש

מגוון תכונות חדשות לשדרוג ושיפור החנות שלך !

Shopping IL - חג הקניות הישראלי - איך היה? מי קנה מה? על כך ועוד

Shopping IL  - חג הקניות הישראלי – היה כיף!

שמעתם על ה"בלאק פריידיי"? יום שישי הזה, שבו כל החנויות המקוונות הגדולות מציעות מוצרים בהנחות ענק?

האם ידעתם, שהשנה היה לנו יום כזה משלנו, יום ShoppingIL?

השנה, מעל 2,000 הנחות ומבצעים, מעל 300 בתי עסק, ושותפות ענק אחת בין גוגל לישראכארט, חגגו בשמחה את יום הקניות הישראלי בנובמבר (האמת, זה היה 48 שעות, כלומר יומיים). איך היה?מי קנה מה? על כך ועוד – במאמר שלפניכם.

מה, מי, ומתי?

ב 11-12 לנובמבר השנה, נחגג יום הקניות הישראלי ברשת, ה -ShoppingIL. זהו, כמובן, יום חגיגי מאוד שנשען על כתפי ענקים – ידוע שנובמבר הוא חודש הקניות המקוונות, עם יום שישי השחור הידוע כבר “לשמצה”, יום הסינגלס החוגג הנחות ענק בחנויות מקוונות בסין, ועוד.

השנה, זו השנה השנייה ברציפות, נחגג ה – ShoppingIL, והשנה התרחבה הפעילות משמעותית. אם בשנה שעברה השתתפו קצת יותר ממאה בתי עסק – השנה כבר ראינו מעל 300 עסקים ישראליים, ביניהן רשתות ענק ומותגים מוכרים, אולם מרביתם עסקים קטנים או בינוניים. גובה ההנחות המוצעות – עד 50% הנחה למחיר הרגיל עבור מוצרים מסויימים, ובמקרים בודדים אפילו עד 70% הנחה.

בין הרשתות המוכרות שהציעו מבצעים ייחודיים עבור  יום ShoppingIL – גולף, רנואר, קסטרו, באליגם, דלתא, ואחרים.

מטרות היום היו מגוונות, בין השאר חשיפה לעסקים קטנים ובינוניים ברשת, פרסום והגברת המודעות לקניות בטוחות כחול לבן, וכמובן – הגדלה של כמות הרכישות המקומיות בעסקים בארץ, ביחס לרכישות המבוצעות על ידי ישראלים באתרי חנויות מקוונות בין-לאומיים.

מה ראינו בין מבצעי השנה? מה לא. מבצעים בתחומי אלקטרוניקה וחשמל, אופנה והנעלה, מתנות, פנאי, ילדים, כלי בית ואקססוריז, חבילות תיירות, מלונות ונופש, ואפילו רכבים חדשים (מבית לובינסקי טרייד ודלק מוטורס, שהשתתפו ביום הקניות).

שיטה ייחודית למתן הנחות

כל הפעילות, המבצעים, נותני ההנחות וההצעות השוות של יום ShoppingIL פורסמו ועודכנו ללא הפסקה באתר ShoppingIL. עוד ייחוד ליום ה – ShoppingIL שלנו, היה מתן הנחות שעתיות גדולות שפורסמו וחודשו בכל שעה עגולה באתר. על פי הסטטיסטיקות, מעל מיליון גולשים נכנסו לאתר והופנו לחנויות המשתתפות במבצע.

 

מה קנינו ביום ShoppingIL?

הנה כמה דוגמאות למוצרים והנחות שניתנות ביום SoppingIL -
מכונת תספורת של רמינגטון ב 99 ש"ח במקום 199 ש"ח – 50% הנחה.
חבילת נופש לרודוס בפסח מבית ארקיע בהנחה של 26%
פיג’ו ACTIVE GO, בהנחה של 10,000 ש"ח.

כמה אנשים קנו ב – ShoppingIL השנה?

ההערכה היא, כי יום ShoppingIL הביא לרכישות בשווי של מעל 20 מיליון שקלים ברשת השנה – פי שישה מבכל יום רגיל. כ – 67% מהרכישות היו רכישות ראשונות, של גולשים באתרים שלא רכשו בהם בעבר. כך, הושגה אחת המטרות המשמעותיות של יום ShoppingIL, והוחזרו הקונים הישראליים, שהם כוח רכישה משמעותית באתרי קניות מקוונים בעולם, בחזרה “הביתה”, לרכישות באתרי חנות מקוונים כחול-לבן.