צור קשר עוד היום

ותהנה מחנות וירטואלית בסטנדרטים הגבוהים ביותר

שם
טלפון

בלוג

בלוג

מבחר כתבות מרתקות בנושאים קרובים אליך

פתיחת חנות באינטרנט והכדאיות שבכך

פתיחת חנות באינטרנט זאת השקעה משתלמת מאוד. אנו בקונימבו מספקים אך ורק שירות בניית חנויות וירטואליות. אנו שמים דגש על מערכת ניהול קלה ופשוטה כך שגם תהליך הרכישה וגם תהליך הניהול  ע"י בעלי העסקים יהיה ידידותי למשתמש, מהיר ומשתלם. מעוניינים לקבל ייעוץ בנושא פתיחת חנות או לקבוע פגישה?

השאירו את הפרטים שלכם פה ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 

 

מדי יום נפתחות עוד ועוד חנויות אינטרנטיות, אולם ישנם כאלה שעדיין מתלבטים. אפשר להבין את המתלבטים, שהרי ראשית כל, האינטרנט – גם אם הוא חלק מחיינו מזה כמעט שני עשורים, חלק שהופך משמעותי יותר ויותר – עדיין נתפש לעיתים כמקום קצת מוזר ובפרט מעורר את השאלה “אוקיי, אבל באמת אפשר להרוויח שם כסף?”, ושנית, הקמתה של חנות באינטרנט מחייבת השקעת משאבים בלתי מבוטלת.

מצד שני, ישנם לא מעט נתונים שמצביעים על מגמה מובהקת והיא שפתיחת חנות באינטרנט לא רק הופכת כדאית יותר ויותר אלא היא למעשה צעד מתבקש, כמעט הכרחי. כך, למשל, ב- 2012 היקף הסחר העולמי ברשת חצה את רף טריליון הדולר, ב- 2013 דיווחו 4 מכל 5 ישראלים כי ביצעו לפחות קנייה אחת אונליין, מחצית הישראלים עשו זאת בתדירות של לפחות פעם בחודש, ולא רק התדירות עולה אלא גם הסכום הממוצע של רכישה אינטרנטית הולך וצומח משנה לשנה.

עיצוב חנות וירטואלית – המפתח לרווחיות

חשוב להדגיש: חנות באינטרנט אינה ערובה לרווחים, ועל מנת למצות את הפוטנציאל של בניית אתר מכירות רווחי יש לבנות אותו באופן מושכל, כשאחד המפתחות העיקריים הוא העיצוב.

עיצוב חנות וירטואלית כולל מספר מרכיבים, ובראשם השפה הוויזואלית, שצריכה הן להשרות ביטחון על הקונה על מנת שיידע כי הגיע למקום איכותי ורציני וירגיש נוח לשלוף את כרטיס האשראי, הן להתאים לתחום בו פועלת החנות והן ליצור הנעה לפעולה.

המרכיב העיקרי השני של עיצוב חנויות אינטרנטיות הוא ממשק משתמש ידידותי ואף חווייתי. התחום של עיצוב חוויית משתמש התפתח בצורה משמעותית בשנים האחרונות, ועל כן ישנה חשיבות רבה במיוחד לשכירת אנשי מקצוע מיומנים ומעודכנים שיבנו את החנות בעזרת הכלים המתקדמים ביותר.

העלות של פתיחת חנות באינטרנט                                    

חנות אינטרנטית אינה מוצר זול – אבל גם לא יקר מדי. התחרות העזה בין חברות בניית האתרים מאפשרת לכל מי שרוצה לבנות חנות באינטרנט למצוא אנשי מקצוע איכותיים שיציעו מחיר תחרותי (וחשוב להדגיש: קודם כל חובה לסנן את מי שאינו מיומן דיו, ורק אז לחפש מחיר משתלם!)

בנוסף, חנות שכזו היא מוצר גמיש, ולא בהכרח צריך את כל האופציות, ובוודאי שלא בתחילת הדרך, כך שתמיד ניתן לפתוח חנות אינטרנטית יחסית בסיסית, וכשיגיעו הרווחים – והם יגיעו – להמשיך לפתח אותה. המרכיבים החיוניים לחנות טובה מייד עם פתיחתה הם מנוע חיפוש מהיר שיאפשר לכל לקוח למצוא בדיוק את מה שהוא מחפש בקלות ובנוחות, מנגנון יעיל להצעת מבצעים ועדכון מלאי וכמובן סליקה מאובטחת ללא פשרות.

כל האפשרויות של חנות וירטואלית בגדים, אוכל, סמארטפונים, מתנות ועוד

מתוך המבחר הרחב של האפשרויות של חנות וירטואלית בגדים הם אחת האופציות המובילות, ומעניין לבחון דווקא דוגמה זו, שבעבר נתפסה כתחום שלא מתאים לחנות באינטרנט – שהרי “איך אפשר בכלל לקנות בגדים בלי למדוד אותם?!”

ובכן, מסתבר שאפשר גם אפשר, ותעיד על כך ההצלחה המסחררת של אתרים בינלאומיים למכירת בגדים כמו גם הסניפים הווירטואליים של הרשתות המוכרות (קסטרו, פוקס, רנואר ואחרות). יותר ויותר בני אדם כבר מודעים לשני היתרונות הדרמטיים של רכישת פריטי לבוש כאלה ואחרים ברשת – האחד, מחירים זולים במידה ניכרת ביחס לקנייה “רגילה”, והשני, גישה נוחה למגוון רחב, אינסופי כמעט, של אפשרויות – ומאחר שהם גם יודעים בדיוק מה המידות שלהם (וחשוב לציין כי חנות בגדים וירטואלית מוצלחת מסייעת למי שמתקשה בכך), הרי שאין שום מחסום שמונע מאיתנו לקנות גם בגדים באינטרנט והנה לכם סיבה נוספת מדוע פתיחת חנות אונליין היא צעד כה כדאי. אז אם גם אתם מבידים שתהליך פתיחת חנות באינטרנט זאת השקעה שתשתלם לכם מאוד -  אנחנו כאן למענכם.